Головна
Мапа сайту Контакти Зворотній зв`язок
Друк
Наша місія

Група компаній КТС

Надання якісних і інноваційних рішень в області Генпідряду і Технологічного інжинірингу


Географія діяльності
Україна Казахстан
Росія Літва
Біларусь Латвія
Молдова Монголія
Реалізовані проекти
ЗАТ "Северодонецьке об'єднання АЗОТ", Україна

 

Комплексне постачання систем газоаналізу у виробництві аміаку, метанолу, ацетилену.

Активне спиянняв реалізації першого в Україні проекта по скороченню викидів парникових газів (закис азоту) в атмосферу:

  • Впровадження автоматизованої системи монітрінгу скорочення викидів закису азота в газах, що відходять у виробництві неконцентрованої азотної кислоти на ЗАТ "Сєвєроденцьке об'єднання Азот" у відповідності до методології АМ0034 UNFCCC "Каталитическое восстановление N2O заводов по производству азотной кислоты" (проект сумісного втілення) у підрозділі виробництва азотної кислоти на базі технічних та програмних засобів компанії АВВ.
  • Проведення шефмонтажних та пусконалагоджувальних робіт по автоматизованій системі моніторінгу.
  • Ввод системи в експлуатацію.

Генеральне проектування ті будівництво "під ключ" когенераційної установки 2х12,9 мВатт на базі газотурбінної установки фірми «Siemens» та котла-утилізатора компанії «VKK StandardKessel».

Ціль проекта - підвищення надійності енергопостачання підрозділа з виробництва оцтової кислоти за рахунок генерації власної електроенергії та виробленя технологічної пари. В якості основної сировини попонується природний газ, що подається від існуючої мережі підприємства. Джерелом енергії є газова турбіна. Проект розроблено з урахуванням та у відповідності с існуючими в Україні стандартами, будівельними нормами та правилами техніки безпеки, пожежної та вибухової безпеки.

 

На поточний момент завершено один з важливих етапів проекта:

Разом з нашими партнерами реалізований унікальний постач основного енергетичного обладнання найвищого ступеню негабаритності. Наші фахівці разом з інженерами фірми VKK StandardKessel, яка є нашим партнером, розробили можливість часткової розборки котла-утилізатора  HSAH80-00 з вбудованим економайзером для можливості транспортування. Газотурбінну установку Simens SGT400 вироблено, випробувано, поставлено на теріторії проммайданчика для будівництва когенераційної установки. 

 

Згідно розрахунків, очікуваний економічний ефект пректа для Замовника буде значним.