Головна
Мапа сайту Контакти Зворотній зв`язок
Друк
Наша місія

Група компаній КТС

Надання якісних і інноваційних рішень в області Генпідряду і Технологічного інжинірингу


Географія діяльності
Україна Казахстан
Росія Літва
Біларусь Латвія
Молдова Монголія
Реалізовані проекти
Інгулецький ГЗК

Інгулецький ГЗК

При спільній діяльності фахівців Інгулецького ГЗКа, ЗАТ "Комплексні Технологічні Системи" (м. Київ) і ЗАТ "НДІАчермет" (м. Дніпропертовськ) були розроблені та виконани техніко-економічне обгрунтування, технічне завдання і проект першої черги АСУ ТП технологічної секції збагачення, а також концепція автоматизації технологічного об'єкту, технічне завдання і проект першої черги АСУ ТП технологічної лінії магнито-флотаційного доведення магнетітового концентрату рудо-збагачувальної фабрики №1.
В результаті впровадженного проекта досягнути основні принципи функціонування АСУ ТП секції збагачення та лінії магніто-флотаційної доводки магнетитового концентрата:

  • автоматична та автоматизована реалізація усіх функцій
  • реальний масштаб часу
  • можливість ручного регулювання технологічних параметрів
  • автоматичне регулювання технологічних параметрів відповідно до вибраного або заданого технологічного регламенту
  • представлення інформації оперативному персоналу про стан технологічного процесу, зокрема сигналізація про порушення ходу технологічного процесу
  • реєстрація дій персоналу.


Успіх даного проекту був забезпечений як якістю застосованого обладнання від провідних зарубіжних виробників - фірм Шнейдер-Електрик, Франція і АББ, Німеччина, так і прагненням фахівців, учасників проекту, створити високонадійну систему, яка відкрита для користувача і має зручний людино-машинний інтерфейс.