Головна
Мапа сайту Контакти Зворотній зв`язок
Друк
Наша місія

Група компаній КТС

Надання якісних і інноваційних рішень в області Генпідряду і Технологічного інжинірингу


Географія діяльності
Україна Казахстан
Росія Літва
Біларусь Латвія
Молдова Монголія
Реалізовані проекти
Семипалатинський спиртовий завод

Однією з найбільш значних реалізацій Групи компаній КТС є АСУ ТП спиртового заводу в м. Семипалатинську (Казахстан). Це підприємство є найбільшим спиртовим заводом, що працює на зерновій сировині на території колишнього СНД. Його потужність12000 дав спирту в добу.

АСУ ТП призначена для вирішення завдань контролю і управління технологічними процесами отримання спирту ректифікованого з  сировини, що містить крохмаль, починаючи від моменту подачі зерна в підроботочне відділення і закінчуючи відведенням спирту в зливне відділення.

Особливістю системи є те, що виконана вона виключно з комплектуючих ведучих європейських виробників, таких як "Schneider "Electric", "Endress+Hauser", Mera Pnefal", "Alfa Laval" і "EBRO".

Так само слід зазначити, що АСУ ТП спиртового заводу в м. Семипалатинську була розроблена і упроваджена в стислі терміни: контракт на постачання системи уклали в червні, коли тільки завершувався нульовий цикл будівництва корпусів заводу, а вже в грудні місяці здійснили запуск системи автоматики.