Головна
Мапа сайту Контакти Зворотній зв`язок
Друк
Новини компанії

30.04.2010 | ТОВ «КТС Груп» в черговий раз підтвердила статус офіційного дистриб'ютора продуктів компанії Larox Flowsys.

У рамках розширення свого асортименту ТОВ «КТС Груп» в черговий раз підтвердила статус офіційного дистриб'ютора продуктів компанії Larox Flowsys, чия продукція широко використовується в хімічному і цементному виробництвах, на шахтах і рудниках, металургійних підприємствах, в енергетиці та інфраструктурі.

30.04.2010 | Компанія «КТС ГРУП» стала офіційним дистриб'ютором в Україні фірми К-ТЕК.

К-ТЕК-американський виробник рівнемірів для рідких та сипучих середовищ, сьогодні займає лідируючі позиції на ринку приладів вимірювання рівня.

27.04.2010 | Укладено контракт з концерном «Bayer».

ТОВ «КТС Груп» укладено контракт з концерном «Bayer». Компанія «Bayer» є найбільшим в світі виробником інсектицидів, гербіцидів, фунгіцидів та препаратів для передпосівної обробки насіння. Проектом передбачається спільна розробка технології та її автоматизації в галузі ефективного застосування пестицидів для агрохімічних ринків.

26.04.2010 | Модернізація АСК ТП ТЕЦ ВАТ «Городейський цукровий комбінат» (Республіка Білорусь).

Компанія ТОВ «КТС Груп» спільно з білоруським партнером уклала договір та приступила до виконання робіт з модернізації АСК ТП ТЕЦ ВАТ «Городейський цукровий комбінат» (Республіка Білорусь).

1 2 3 4 5 6